Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Wózek dla Oliwiera

Wózek dla Oliwiera

ikona4

Oliwier Kłodziński

ikona1

Polska, Siechnice

ikona2

Wózek inwalidzki

ikona3

Cel:
0zł z 20 000zł zebranych

... HISTORIA

Jestem mamą Oliwiera, 15-letniego chłopca, który przyszedł na świat z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Już podczas porodu jego życie stanęło pod znakiem zapytania – doszło do wylewu krwi do mózgu, który znacząco uszkodził jego mały, kształtujący się umysł. Diagnozy były przytłaczające: hipoplazja ciała modzelowatego, encefalopatia, epilepsja, mózgowe porażenie dziecięce, zez rozbieżny i oczopląs rotacyjny, pęcherz neurogenny.

Droga pełna wyzwań

Przez ostatnie 15 lat, Oliwier i ja zmierzyliśmy się z wieloma trudnościami. Odwiedziliśmy niezliczone ośrodki rehabilitacyjne i przetestowaliśmy różnorodne metody terapeutyczne, takie jak NDT Bobath, terapia Vojty czy Castillo-Moralesa. Mimo że Oliwier do dzisiaj nie chodzi i nie siedzi samodzielnie, każde jego słowo i każdy gest są dla mnie nieocenione. Oliwier komunikuje się pojedynczymi słowami lub obrazkami, a jego pielęgnacja i codzienne czynności stają się coraz trudniejsze, gdyż waży już 50 kg.

Samotna walka

Jako samotna matka, bez wsparcia ojca Oliwiera, który odszedł gdy syn miał zaledwie dwa lata, nie jestem w stanie podjąć pracy, ponieważ Oliwier wymaga całodobowej opieki. Utrzymujemy się z niewielkich świadczeń, co sprawia, że każdy dzień jest walką o zachowanie nadziei i dążenie do zapewnienia mu jak najlepszych warunków życia.

Nasze potrzeby i prośba o pomoc

Codzienna rehabilitacja Oliwiera przynosi powolne, ale znaczące postępy, które dla nas są ogromną radością. Aby mógł kontynuować terapię i cieszyć się lepszym życiem, potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, który wymaga regularnej wymiany w miarę jego wzrostu. Chodzi tu o wózek inwalidzki, ortezy oraz specjalistyczny fotelik.

Zwracam się z prośbą

Pełna nadziei, zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie, które pozwoli Oliwierowi na kontynuację rehabilitacji i zakup niezbędnego sprzętu. Każda pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Będziemy wdzięczni za każdy gest wsparcia, który przyczyni się do poprawy życia Oliwiera.

Dziękujemy z serca,

Basia, mama i Oliwier

0zł z 20 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Add Comment

Skip to content