Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

... WSPÓŁPRACA / DLA ORGANIZACJI

Każda fundacja ma niezwykły potencjał do tworzenia pozytywnych zmian w świecie.

Nasza misja to wspierać Was w osiąganiu Waszych celów charytatywnych, dostarczając nie tylko narzędzi, ale również wspierając naszą wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem w to, co robimy.

Oferujemy Wam wsparcie przy zakładaniu zbiórek i prowadzeniu projektów, pomagamy w tworzeniu silnych kampanii internetowych, które wyróżnią się wśród konkurencji, skutecznie angażując i mobilizując do działania potencjalnych darczyńców. Stworzymy dla Was od zera kampanię 1,5% – opracujemy teksty i grafiki do SM, przygotujemy projekty ulotek, plakatów do druku, przeszkolimy Was, jak skutecznie pozyskiwać 1,5% i powiemy, jakie narzędzia się sprawdzają.

Nasz zespół grafików zadba o to, aby Wasza identyfikacja wizualna była spójna i przyciągała uwagę, a materiały promocyjne zachwycały swoim designem.

Wiemy, jak istotne jest posiadanie atrakcyjnej i funkcjonalnej strony internetowej. Nasz zespół projektantów i specjalistów od marketingu internetowego pomoże Wam w stworzeniu nowej strony internetowej, która nie tylko będzie profesjonalna, ale także przyciągnie uwagę odwiedzających i potencjalnych darczyńców. Dodatkowo, możemy przeprowadzić audyt Waszej aktualnej strony, dostarczyć aktualizacje oraz zająć się pozycjonowaniem i optymalizacją pod kątem SEO, aby zapewnić maksymalną widoczność Waszej fundacji w sieci.

Polecamy nasze usługi copywritingowe, redakcyjne i korektorskie, które pozwolą Wam komunikować treści nie tylko poprawne językowo, ale również pełne pasji i mocy, budujące zaangażowanie odbiorców.

Nasza specjalność to także tworzenie filmów promocyjnych i kampanii reklamowych. Pomożemy Wam opowiedzieć Wasze historie w emocjonalny i przekonujący sposób. Od scenariusza, przez storyboard, aż po realizację i montaż, zapewnimy Wam materiały wideo, których nie powstydziłaby się najlepsza agencja kreatywna😉.

Oferujemy publikacje, takie jak poradniki w formie e-booków oraz szkolenia wideo, które pozwolą Wam jeszcze lepiej wpływać na otoczenie. Nasz zespół mentorów i specjalistów od fundraisingu będzie dostępny dla Was, aby wspólnie rozwijać Wasze umiejętności i zwiększać efektywność Waszej działalności.

Jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami, abyście mogli skupić się na tym, co dla Was najważniejsze. Razem możemy stworzyć silną i widoczną markę Waszej fundacji, która przyciągnie uwagę darczyńców i sponsorów.

Chętnie nawiążemy współpracę tworząc z Wami wspólny projekt, wyznajemy zasadę partnerstwa opartego na wzajemnym zaufaniu i wzmacnianiu, dzieleniu się zasobami, wiedzą, umiejętnościami i rozwijaniu wspólnej wizji.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Dajcie nam szansę, abyśmy razem zbudowali coś naprawdę wyjątkowego!

... WSPÓŁPRACA / DLA FIRM

Masz wspaniałą firmę i niezwykłe możliwości do inicjowania pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Dlaczego nie wykorzystać tego potencjału i nie włączyć się w działania charytatywne, które nie tylko przyczynią się do dobra innych, ale także przyniosą wiele korzyści Tobie i Twojej firmie?

Dziś klienci, pracownicy i inwestorzy oczekują od firm nie tylko sukcesu finansowego, ale również zaangażowania społecznego. Dlatego działalność CSR staje się nieodzownym elementem strategii każdej nowoczesnej organizacji.

Właśnie Ty, jako przedsiębiorca, masz ogromne zasoby, wiedzę, narzędzia, praktyczne umiejętności, by skutecznie wspierać działania charytatywne – w dziedzinie, która pasuje do Twojego profilu biznesowego lub jest bliska Twoim wartościom.

Istnieje wiele różnych form współpracy z Fundacją Fabryką Dobrych Projektów. Możemy wspólnie zorganizować zbiórkę na ważny dla Ciebie cel, zaangażować Twoich pracowników w wolontariat. Chętnie przyjmiemy od Ciebie wsparcie merytoryczne lub finansowe, przedstawimy Ci aktualne projekty i działania innych, zaprzyjaźnionych fundacji, z którymi będziesz się chciał utożsamić.

Nasz wkład to ogromne doświadczenie w pomaganiu, dzięki czemu stworzymy od zera i poprowadzimy projekt szyty na miarę Twojej firmy lub po prostu połączymy nasze siły i możliwości.

Zatem, jeśli chcesz zrobić coś wyjątkowego, uczynić świat trochę lepszym miejscem, nadać głębszy sens swojemu biznesowi, a sobie dać spełnienie, zachęcamy Cię do włączenia się w działania charytatywne i kontaktu z nami!

Zapytaj o ofertę

Jeśli chcesz nawiązać współpracę lub poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Fabryka Dobrych Projektów z siedzibą w Warszawie (02-972) przy ul. Adama Branickiego 23/60. Dane zostały zebrane celem odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawienia.

    Skip to content