Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Pomóż Laurze być samodzielną!

Pomóż Laurze być samodzielną!

ikona4

Laura Witkowska

ikona1

Polska, Bydgoszcz

ikona2

Wózek aktywny

ikona3

Cel:
8 074zł z 22 000zł zebranych

... HISTORIA

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zbiórce na aktywny wózek inwalidzki dla mojej córki, Laury. Staramy się, aby nasza dziewięcioletnia córka mogła czuć się jak najbardziej samodzielna, jednak bez odpowiedniego sprzętu jest to dla niej bardzo trudne. Laura od urodzenia choruje na zespół Ehlersa-Danlosa, rzadkie zaburzenie tkanki łącznej, które powoduje wiele problemów zdrowotnych, w tym skrzywienie kręgosłupa (kifoskoliozę) i paraliż prawej ręki. Wózek, którego potrzebuje, musi być specjalnie przystosowany do obsługi jedną ręką. Niestety, po refundacji NFZ i PFRON, nadal brakuje 22 tysięcy złotych, to koszt, na który nie możemy sobie pozwolić.

Walka z przeciwnościami

Laura od najmłodszych lat zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi. W wieku niemowlęcym przeszła wylewy IV stopnia, które spowodowały nieodwracalne uszkodzenia mózgu. Ma bezwładną prawą rękę, co dodatkowo utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. W 2021 roku przeszła dwie operacje – kręgosłupa i szyi, które miały poprawić jej stan zdrowia.

Ciężkie chwile i nadzieja

Po pierwszej operacji kręgosłupa Laura musiała nauczyć się na nowo wielu podstawowych czynności, takich jak siedzenie czy jedzenie na siedząco. Każdy dzień był dla niej wyzwaniem, pełnym bólu i trudności. Druga operacja, która była konieczna z powodu złamania kręgu szyjnego, była jeszcze trudniejsza. Mimo tych wszystkich trudności, Laura jest dzielna i nie poddaje się. Przez cały ten czas walczy o powrót do jak najbardziej normalnego życia.

Dlaczego potrzebujemy wózka?

Zespół Ehlersa-Danlosa to choroba, z którą nie da się walczyć jedynie lekami. Leczenie polega głównie na rehabilitacji, która ma na celu zwiększenie siły mięśni i zmniejszenie ryzyka urazów. Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z dużym ryzykiem, dlatego kluczowe jest odpowiednie wsparcie w codziennym funkcjonowaniu Laury. Nowy wózek inwalidzki umożliwi jej większą samodzielność i komfort życia.

Twoja pomoc ma znaczenie

Prosimy o wsparcie finansowe na zakup wózka dla Laury. Każda złotówka ma ogromne znaczenie i przybliża nas do celu. Dzięki Państwa pomocy, Laura będzie mogła cieszyć się większą samodzielnością i lepszą jakością życia. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zebrać potrzebną kwotę i sprawić, że nasza córka będzie mogła prowadzić bardziej niezależne życie.

Karolina i Paweł, rodzice

8 074zł z 22 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Anonim

2024-07-04

Kwota przekazana
500zł

Anonim

2024-07-04

Kwota przekazana
250zł

Anonim

2024-07-04

Kwota przekazana
250zł

Anonim

2024-06-26

Kwota przekazana
250zł

Anonim

2024-07-06

Kwota przekazana
250zł

Add Comment

Skip to content