Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Laura może wygrać z zaćmą!

Laura może wygrać z zaćmą!

ikona4

Laura Barska

ikona1

Polska, Gdynia

ikona2

Leczenie zaćmy

ikona3

Cel:
20 250zł z 20 000zł zebranych

... HISTORIA

Zaćma dotąd kojarzyła nam się z przypadłością dotykającą osoby w podeszłym wieku. Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała nasze wyobrażenia, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasza nowo narodzona córeczka, Laura, zmaga się z wrodzoną zaćmą obu oczu. Diagnoza przyniosła ze sobą szok i ogromny lęk o jej przyszłość.

Mamy mało czasu!

Choroba Laury, oprócz oczopląsu, stwarza poważne ryzyko utrudnień w nauce chodzenia i ogólnym rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że czas działa na naszą niekorzyść i musimy działać natychmiast!

Zmagania z rzeczywistością

Laura wymaga stałej opieki lekarskiej. Częste i regularne wyjazdy do specjalistów, prywatne wizyty w gabinetach lekarskich, wymiana soczewek kontaktowych oraz zakup okularów wymagają dużych nakładów finansowych. Sami nie damy rady ich pokryć. Chcielibyśmy, aby córka przeszła operację wszczepu sztucznych soczewek w Belgii, ponieważ ma bardzo dużą wadę wzroku +19 dioptrii, a dzięki niej ma szanse na lepsze widzenie. Są przypadki, że z +21 po wszczepie sztucznych soczewek wada spada do +1 , +3 dioptrii. Najlepsza dla córki jest soczewka Tassignon, opracowana przez profesor z Belgii, która nie daje żadnych zrostów pooperacyjnych. U dzieci jest soczewką pierwszego wyboru, stosowana jest także w trudnych przypadkach rozwarstwienia siatkówki .

Operacja zostanie przeprowadzona w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii, jeśli tylko uda nam się zebrać potrzebna kwotę. Niestety zabieg jest bardzo kosztowny – prawie 20 tysięcy!

Prośba o wsparcie

Sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia i operacji. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli Laurze na operację i da szansę na normalne, pełne kolorów życie. Każdy gest wsparcia przybliża nas do celu – zdrowych oczu naszej córeczki. Dziękujemy z całego serca za każdą formę pomocy.

Magda i Marcin, rodzice

20 250zł z 20 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Anonim

2024-03-01

Kwota przekazana
10 000zł

Anonim

2024-02-17

Kwota przekazana
700zł

Anonim

2024-03-03

Kwota przekazana
300zł

Andrzej Rowicki

2024-03-04

Kwota przekazana
250zł

Anonim

2024-03-01

Kwota przekazana
200zł

Add Comment

Skip to content