Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Walka z rakiem piersi – pomóż Kasi!

Walka z rakiem piersi - pomóż Kasi!

ikona4

Katarzyna Wolff

ikona1

Polska, Gdynia

ikona2

Leczenie onkologiczne

ikona3

Cel:
19 033zł z 40 000zł zebranych

... AKTUALIZACJA

25.01.2024. Kasia tydzień temu przeszła serię badań na oddziale chorób płuc: spirometrię, biopsję węzłów podżuchwowych, bronchoskopię i biopsję płuc. W tym tygodniu przechodzi kolejne badania, ponieważ jest duże podejrzenie rozsiania nowotworu na płuca… Kasi jest coraz trudniej psychicznie, w dodatku czuje się bezsilna, nie mogąc opiekować się w pełni synkami, a także nie mogąc zabezpieczyć ich podstawowych potrzeb życiowych. Kochani, prosimy o wsparcie jej zbiórki, ale także – jeśli ktoś zna właścicieli sklepów z żywnością, bardzo prosimy o kontakt – każda pomoc rzeczowa ma w tym przypadku również ogromne znaczenie!

... HISTORIA

Mam na imię się Kasia. Półtora roku temu rozpoczęła się moja walka z nowotworem złośliwym piersi. Przeszłam już przez chemioterapię, operację i radioterapię, jednak skutki uboczne leczenia znacząco wpłynęły na moje życie. W ich wyniku cierpię na zator w mózgu i silne bóle głowy, mam trudności z oddychaniem. W obliczu tych wyzwań, moja zdolność do pracy jest ograniczona, a jako samotna matka trójki synów, doszłam do momentu, w którym sama potrzebuję wsparcia, nie daję już rady

Trudne chwile

Życie rzuciło mi wiele wyzwań. Od rozstania z mężem w 2017 roku, przez pobyt w ośrodku dla osób bezdomnych, po śmierć ojca moich dzieci i w końcu – trudne decyzje dotyczące leczenia raka. Diagnoza była dla mnie i moich synów szokiem.

W grudniu 2021 roku, odkryłam guz w lewej piersi, co skłoniło mnie do natychmiastowej wizyty u lekarza. 22 lutego 2022 roku, w Poradni Chorób Piersi, przeszłam pierwsze badania. Następnie w marcu, wykonano dwie biopsje: gruboigłową piersi i cienkoigłową węzłów chłonnych pachowych, które potwierdziły diagnozę: nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych.

Po serii kompleksowych badań, w kwietniu odbyło się konsylium onkologiczne. W maju rozpoczęłam intensywną chemioterapię. Jednakże, po sześciu sesjach, nastąpiła progresja choroby, co wymagało szybkiego działania. W październiku przeszłam mastektomię z rekonstrukcją piersi.

Po operacji rozpoczęłam radioterapię i kontynuowałam przyjmowanie chemii doustnej. Niestety, w marcu 2023 roku doświadczyłam intensywnych bólów głowy i duszności. Badania, w tym tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, wykazały, że bóle były spowodowane chemioterapią, a dodatkowo rozwinął się zator naczynioruchowy w mózgu. Z powodu poważnych skutków ubocznych, leczenie chemią doustną przerwano po sześciu sesjach.

Obecny stan zdrowia

Leczenie było dla mnie wyzwaniem nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Po operacji, regularne wizyty u chirurga i punkcje stawały się rutyną, z powodu problemów z gojeniem się rany i gromadzenia się chłonki. Kontrola u onkologa w październiku ujawniła ogniskowe zmiany w lewym płucu, co skłoniło do dalszych badań i konsultacji z lekarzem chorób płuc. Na początku 2024 r. mam zaplanowaną biopsję. Nawet nie chcę myśleć, co może wykazać…

Moje codzienne życie stało się walką o przetrwanie. Odmowa renty przez ZUS pogłębiła mój trudny stan, zostawiając mnie bez środków na dalsze leczenie. Koszty leków, suplementów i niezbędnych wizyt u specjalistów znacznie przewyższają moje możliwości finansowe.

Prośba o wsparcie

Jako samotna matka, stoję przed wyzwaniem, aby zapewnić swoim synom stabilność i opiekę, jednocześnie walcząc o swoje zdrowie. Mimo trudności, które niesie życie, nie tracę nadziei, ale wiem, że sama nie dam rady. Dlatego zwracam się z prośbą do Was o wsparcie finansowe, które pozwoli mi na kontynuację leczenia i powrót do zdrowia. Każda wpłacona złotówka to dla mnie szansa na powrót do normalności i możliwość opieki nad moimi synami.

19 033zł z 40 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Hanna Syska-Lewandowska

2024-02-15

Kwota przekazana
2 500zł

Anonim

2024-01-30

Kwota przekazana
1 000zł

Anonim

2024-01-22

Kwota przekazana
500zł

Anonim

2024-01-24

Kwota przekazana
500zł

Anonim

2024-01-18

Kwota przekazana
500zł

Add Comment

Skip to content