Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Kobiety kontra Rak – kup kalendarz!

Kobiety kontra Rak – kup kalendarz!

... O kalendarzu

Nasz kalendarz charytatywny prezentuje artystyczne ilustracje kobiet, ich piękno i niezłomną siłę, również w trakcie choroby nowotworowej. Chcemy pokazać, że na każdym etapie życia możemy być piękne! Ilustracje zostały stworzone przez graficzkę i ilustratorkę, Joannę Kostecką, ze wsparciem sztucznej inteligencji. Każdy miesiąc kalendarza jest wzbogacony o motywacyjny cytat, by wzmocnić i dodać otuchy wszystkim kobietom, niezależnie od momentu w życiu, w którym się znalazły, również tym, które przechodzą przez trudny okres leczenia.

Kalendarz naścienny ma format A3, składa się z 12 stron + okładki, łączonej czarną spiralą.

Wszystkie środki ze sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie projektu „Kobiety kontra Rak”, inicjatywy dedykowanej kobietom walczącym z chorobą nowotworową.

... Kobiety kontra Rak: Walka, Nadzieja i Wsparcie

Rak piersi, rak szyjki macicy, rak jajnika, rak trzonu macicy to tylko niektóre z najczęstszych rodzajów raka, które dotykają kobiety. Walka z rakiem to trudna i długotrwała podróż. Na tej drodze kobiety stają się nie tylko pacjentkami, ale także bohaterkami, które dowodzą, że siła i determinacja mogą pokonać nawet największe wyzwania zdrowotne.

Jako fundacja oferujemy im wsparcie i nadzieję w najtrudniejszych chwilach. Chcemy podnosić świadomość na temat raka, organizować webinary i spotkania z ekspertami oraz zapewnić wsparcie finansowe i emocjonalne pacjentkom i ich rodzinom.

Walka Kobiety kontra Rak to walka, którą możemy wygrać tylko razem. Dlatego zachęcamy Cię do wsparcia naszego projektu – poprzez kupno naszego charytatywnego kalendarza.

... Zakup kalendarza

Pierwsza partia kalendarzy zostanie wysłana po 10.12.2023 r.

Koniecznie pamiętaj, żeby podać swoje dane adresowe do wysyłki w polu „Dodaj komentarz” podczas płatności online, w przypadku przelewu tradycyjnego podaj te dane w tytule przelewu. Żadne z podanych przez Ciebie informacji nie będą w żaden sposób wykorzystane i przetwarzane, użyjemy ich jedynie na potrzeby wysyłki kalendarza.

W kwotę 79 zł wliczony jest koszt wysyłki.

CENA 79 ZŁ

(zawiera koszty wysyłki)

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Add Comment

Skip to content