Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Kacper potrzebuje koncentratora tlenu!

Kacper potrzebuje koncentratora tlenu!

ikona4

Kacper Jarzębowski

ikona1

Polska, Grodzisk Maz.

ikona2

Koncentrator tlenu

ikona3

Cel:
12 050zł z 12 000zł zebranych

... HISTORIA

Kacper, mój ukochany syn, przyszedł na świat 26 sierpnia 2007 roku, w zamartwicy okołoporodowej. W jej wyniku cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, znaczne zaniki mięśniowe, utrwalone przykurcze stawowe, upośledzenie umysłowe. Tak wiele deficytów i ograniczeń na każdym kroku stawia przed nim ogromne wyzwania. Kacper zmaga się również z astmą oskrzelową i padaczką, jest karmiony dojelitowo za pośrednictwem PEG-a, a jego oddychanie wspomaga rurka tracheostomijna. Życie bez koncentratora tlenu byłoby niemożliwe.

Sprzęt, który daje nadzieję

Nasza codzienność wymaga od nas nie tylko nieustannej opieki i miłości, ale również dostępu do specjalistycznego sprzętu. Aby umożliwić Kacprowi uczestnictwo w niezbędnych rehabilitacjach i wizytach lekarskich w Centrum Zdrowia Dziecka, potrzebujemy specjalistycznego fotelika samochodowego. Podróżowanie z Kacprem wymaga również posiadania przenośnego ssaka z akumulatorem, co ułatwiłoby nam życie poza domem, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo. Nie mniej ważny jest inhalator do ciągłej inhalacji, który wspomoże Kacpra w walce z astmą.

Kacper przez większość część dnia musi być podłączony do koncentratora tlenu. Przez to najczęściej był unieruchomiony w domu, nawet krótki spacer był praktycznie niemożliwy, bo zagrażał jego życiu. Dlatego naszą najpilniejszą i najważniejszą potrzebą jest zakup przenośnego koncentratora tlenu. Jest bardzo lekki, z możliwością pracy do 10 godzin na akumulatorze. Dzięki niemu będę mogła z Kacprem wyjść z domu, na spacer, ale także bezpiecznie przewieźć go do szpitala czy na rehabilitację. Dzięki mobilnemu koncentratorowi nasze życie może się zmienić diametralnie! A nasz syn wreszcie nie będzie zamknięty w czterech ścianach! Ale… potrzebujemy Waszej pomocy, by móc go zakupić.

Apel o wsparcie

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup wymienionego wyżej sprzętu. Wasza pomoc może sprawić, że Kacper będzie mógł bezpiecznie podróżować na terapie, które są dla niego tak ważne. Razem możemy sprawić, że jego świat stanie się bardziej kolorowy i pełniejszy. Dziękuję za każde wsparcie, które pozwala nam wierzyć w lepsze jutro!

Halina, mama.

12 050zł z 12 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Tomasz Zabielski

2024-05-10

Kwota przekazana
8 875zł

Rafał Tomala

2024-04-29

Kwota przekazana
250zł

Zbigniew Gzyl

2024-04-30

Kwota przekazana
250zł

Grzegorz Koń

2024-05-01

Kwota przekazana
250zł

Andrzej Stopa

2024-05-05

Kwota przekazana
200zł

Add Comment

Skip to content