Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Pomóż Janowi wyjść z izolacji

Pomóż Janowi wyjść z izolacji

ikona4

Jan Pucka

ikona1

Polska, Pisarzowice

ikona2

Skuter inwalidzki

ikona3

Cel:
0zł z 6 500zł zebranych

... HISTORIA

Mam na imię Jan, choruję od dłuższego czasu, kiedy to zacząłem odczuwać pierwsze poważne problemy z chodzeniem. Kilka lat temu mój chód zaczął się pogarszać na tyle, że zostałem zmuszony poruszać się o kulach. Po konsultacji z lekarzem poddałem się operacji kręgosłupa, która niestety nie przyniosła oczekiwanej poprawy. Zamiast ulgi, ból stał się moim stałym towarzyszem, a diagnoza porażenia rdzenia kręgowego odebrała mi wszelką nadzieję na powrót do dawnego stanu zdrowia. Obecnie jestem osobą niepełnosprawną ze stopniem znacznym.

Nieustająca walka z chorobą

Z biegiem czasu moje zdrowie pogarszało się. Diagnoza raka jelita grubego i konieczność kolejnej operacji, która skończyła się wyłonieniem stomii, jeszcze bardziej ograniczyły moją sprawbność. W styczniu 2021 r., z powodu  zwężenia zastawki tętnicy głównej, przeszedłem operację serca (otwartą plastykę zastawki). Niedawno zdiagnozowano u mnie także kolejnego raka – tym razem skóry. Przeszedłem już dwa zabiegi, polegające na wycięciu zmian.

Marzenie o odrobinie normalności

Z tych wszystkich problemów zdrowotnych, największym wyzwaniem jest dla mnie brak możliwości samodzielnego poruszania się na większe odległości. Każde wyjście z domu to ogromne wyzwanie. Niedowład nóg z każdym rokiem nasila się, do tego dochodzi drętwienie palców, obrzęki kończyn i uporczywe bóle kręgosłupa.

Pomimo tych wszystkich przeszkód, nie poddaję się. Marzę o tym, by móc samodzielnie przemieszczać się dalej niż tylko wokół domu. Skuter inwalidzki otworzyłby przede mną nowe możliwości – pozwoliłby na spotkania z ludźmi i uczestniczenie w życiu społecznym, co jest dla mnie nieocenionym skarbem.

Apel o wsparcie

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w zdobyciu środków na zakup skutera inwalidzkiego, który może nieco polepszyć jakość mojego życia. Każdy gest wsparcia jest dla mnie nie tylko pomocą materialną, ale przede wszystkim nadzieją na lepsze jutro. Dziękuję za każde okazane zainteresowanie i pomoc. Wasze wsparcie da mi siłę do dalszej walki.

0zł z 6 500zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Add Comment

Skip to content