Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Przywróć uśmiech chorym dzieciom dzięki awatarowi AV1!

BANER
ikona4

Dzieci i młodzież

ikona1

Polska

ikona2

Zakup urządzeń

ikona3

Cel:
11zł z 70 000zł zebranych

... REZULTAT

... PROJEKT

Wyobraź sobie małego robota o wielkim sercu, który staje się oczami, uszami i głosem przewlekle chorych dzieci i młodzieży. To awatar AV1 – rewolucyjne urządzenie, które pozwala na pełne uczestnictwo w życiu szkolnym, pomimo długotrwałego leczenia. Zamieniając izolację na bliski kontakt z przyjaciółmi i otaczającym środowiskiem, ten mały bohater przywraca uśmiech i nadzieję!

Jak działa AV1?

zdjapp

Awatar AV1 jest intuicyjny w obsłudze – wystarczy zwykły tablet lub smartfon z dedykowaną aplikacją. Możemy nim sterować, obracać o 360 stopni, poruszać głową w różnych kierunkach. Dzięki wbudowanym kilku poziomom dźwięku, uczeń może nawet szeptać do kolegi z ławki, nie będąc słyszanym przez nauczyciela. Wystarczy nacisnąć przycisk, a AV1 sygnalizuje gotowość do odpowiedzi białym światełkiem. Jeśli dziecko potrzebuje spokoju, niebieskie światełko oznacza, że pozostaje w trybie obserwatora.

Nie tylko komunikacja, ale także wyrażanie emocji jest ważne. Oczy awatara zmieniają się w zależności od emotikonki wybranej w aplikacji: neutralnej, szczęśliwej, zagubionej, smutnej.

Dzięki możliwości personalizacji mały robot staje się odbiciem osobowości swojego właściciela.

Wbudowana karta SIM 4G powoduje, że awatar AV1 jest niezawodnym towarzyszem w domu, w szpitalu, w klasie, a nawet podczas wycieczek szkolnych!

Dla kogo?

W Europie setki tysięcy uczniów przebywają w izolacji z powodu długotrwałych chorób.

Przewlekle chorym dzieciom niezwykle trudno zachować łączność z ich dawnym, normalnym życiem. – mówi Karen Dolva, założycielka No Isolation, twórcy awatara AV1 – Zdrowie staje się w rodzinie dotkniętej chorobą dziecka tematem numer 1. Ale przecież najzdrowsze dla dziecka jest to, żeby nie straciło kontaktu z przyjaciółmi. Powrót do szkoły po długiej chorobie nie jest prosty. A dla tych dzieciaków, które chorują chronicznie, izolacja nigdy się nie kończy.

Awatary AV1 działają już w Niemczech, Austrii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Szwajcarii, Belgii, Luxemburgu, Danii, Finlandii i Rumunii. Teraz nadszedł czas, aby dać polskim dzieciom tę szansę! Pragniemy zmienić ich jakość życia, złagodzić poczucie osamotnienia, lęku, przyspieszyć powrót do zdrowia i sprawić, by ich dzieciństwo, mimo choroby,było pełne radości i nadziei.

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/avatar-czyli-przelom-technologiczny-dla-dzieci-w-izolacji-st5436501

Możemy wspólnie stworzyć nową przyszłość! Twoje wsparcie pozwoli nam na zakup pierwszych 10 awatarów, choć naszym długofalowym celem jest wprowadzenie małych robotów AV1 do powszechnego użytku dla dzieci, placówek medycznych, oddziałów onkologicznych, kardiologicznych, psychiatrycznych oraz wszędzie tam, gdzie mogą okazać się pomocne w procesie zdrowienia.

11zł z 70 000zł zebranych

Organizator zbiórki

Logo

Sponsorzy

Partnerzy

Wpłaty

Anonim

2024-03-15

Kwota przekazana
10zł

Anonim

2023-10-11

Kwota przekazana
1zł

Add Comment

Skip to content