Slide
tryb4
tryb4
tryb3

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!

baner_niski
Wierzymy,
że Z WASZĄ POMOCĄ
możemy zmieniać
ŚWIAT!
tryb2

Dla seniorów, dzieci, dla przyszłości – Twoje 1,5%!

Dla seniorów, dzieci, dla przyszłości - Twoje 1,5%!

Twoje 1,5% podatku ma moc zmieniania rzeczywistości. Razem możemy tworzyć lepszy świat dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Dołącz do misji Fabryki Dobrych Projektów!

Poznaj obszary, w których będziemy działać w najbliższym czasie i projekty, do których również Ty możesz dołączyć!

1. AKTYWIZACJA I POPRAWA ŻYCIA SENIORÓW

Razem możemy odmienić życie seniorów poprzez nowoczesne technologie wirtualnej rzeczywistości! Twoje 1,5% podatku pozwoli nam wprowadzić terapię VR przy użyciu systemu GRYDSEN dla seniorów, oferując im utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i poznawczej, większą samodzielność i poprawę jakości życia. Ponadto, planujemy wprowadzenie KOMP1 – komputerów jednoprzyciskowych, które ułatwią im kontakt z bliskimi, minimalizując uczucie samotności i przyczyniając się do podtrzymania więzi międzypokoleniowej.

2. WSPARCIE KOBIET W TRUDNEJ SYTUACJI

Twój procent podatku umożliwi nam organizację cyklu webinarów „Kobiety kontra RAK” oraz zapewnienie wsparcia finansowego kobietom walczącym z chorobą. Planujemy również warsztaty aktywizujące i wzmacniające dla kobiet i młodych matek, w tym treningi relaksacyjne z wykorzystaniem gogli VR TierOneGO, które pomogą zadbać o dobrostan psychiczny naszych podopiecznych z objawami depresji czy przewlekłego stresu. Dzięki Twojemu 1,5% podatku będziemy w stanie zainwestować w nowoczesne urządzenia do terapii.

3. AWATARY DLA SZPITALI - PRZECIWDZIAŁANIE IZOLACJI PRZEWLEKLE CHORYCH DZIECI

Twoje 1,5% podatku może dać dzieciom okno na świat i szansę na szybszy powrót do zdrowia! Awatary AV1 to nie tylko nowoczesna technologia, to szansa na pełne uczestnictwo w życiu klasy mimo długiej choroby. Pomóż nam zakupić te małe roboty dla szpitali, które pomogą małym i nastoletnim pacjentom, przebywającym długotrwale na oddziałach psychiatrii, onkologii, kardiologii, czy ortopedii.

4. WYRÓWNYWANIE SZANS OSÓB NIEWIDOMYCH

Twoje wsparcie pozwoli na organizację warsztatów edukacyjnych w szkołach na temat świadomości i tolerancji dla osób z dysfunkcją wzroku, a także na szkolenia dorosłych niewidomych z obsługi komputera, zwiększające ich szanse na rynku pracy. Przekazując nam 1,5% podatku, otwierasz przed nimi nowe możliwości!

Planujemy także stworzyć nowoczesną aplikację mobilną, która łączy potrzeby osób niewidomych z gotowością wolontariuszy do wspierania ich w codziennych czynnościach.

Add Comment

Skip to content